SİPARİŞ HATTI 0538 332 07 95

Arrow up
Arrow down

aşılı ceviz fidanı iletişim

 

Sert Fidancılık

Firmamız 2012 yılında Yavuz SERT tarafından Bandırma Sahil Yenice Köyü'nde kurulmuş olup S.S.Yenice Tarımsal Kal.Koop. üyesi olarak faaliyet göstermektedir.

Aşılı ceviz fidanı yetiştiriciliği konusunda babadan oğula edindiğimiz tecrübeler ile faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz Sert Fidancılık'ta hedefimiz siz müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en ekonomik fiyatlarla en hızlı bir şekilde mesleki değerlerimize sadık kalarak karşılık verebilmektir.

50 dönüm arazi üzerine kurulu aşılı ceviz fidanı üretim tesislerimizde yetiştirdiğimiz 150.000 adet aşılı yabancı cins(chandler, fernor, fernette, franquette) 100.000 adet yerli cins açık köklü ceviz fidanı çeşitlerimizi (şebin, bilecik, kaman 1-5) her yılın kasım ayında Türkiye'nin dört bir yanına ulaştırmaktayız.

Sert Fidancılık olarak aşılı ceviz fidanı tesislerimizde ürettiğimiz fidanlarımızın tohumları güvendiğimiz kaynaklardan aşılarının tamamı ise kendi anaçlarımızdan temin ettiğimiz göz ve kalemlerden elde edilmektedir. Unutmayınız ki ceviz heterozigot bir meyvedir ve tohum olarak tarlaya ekildiği zaman aşısız bir fidan halinde büyümektedir. Ancak 1.yılında doğru yapılan aşılar yapıldığı aşı cinsi ile çeşidi belirlenmektedir.

Tarım Bakanlığı onaylı sertifikalı aşılı ceviz fidanlarımızın satışınde devletimizin sizlere sunduğu 10 dönüme 1 dönüm devlet hibe desteği için gerekli evrakları firmamız aracılığı ile bizden satın alacağınız fidanlar ile sizlere sunabilmekteyiz.

Firmamız sadece satış döneminde değil satış öncesi ve sonrasında da her zaman yanınızdadır. Bizden aşılı ceviz fidanı fiyatı sormadan fidan satın almayın.

YAVUZ SERT- SERT FİDANCILIK -- 0538 332 07 95